HAKKIMIZDA

Ve Döner; 1972 yılından bu yana entgere et ve restaurant sektöründe edindiğimiz tecrübeleri siz değerli müşterilerine ulaştırmak için faaliyet göstermektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek misyonunu belirleyen Ve Döner, kısa sürede sektöründe öncü marka olmuştur. Lezzet serüvenimiz entegre et tesislerimizden gelen en taze etlerle başlar. Usta eller en güzel tada ulaşmak amacıyla güvenli gıda üretimi için tasarlanmış profesyonel mutfakta eti işler.

Özel sosumuzla marine edilmesinin ardından odun ateşinde pişmesi etimizin lezzetini zirveye taşır.

Dönerin en güzelini, tatlıların en tatlısını, çorbaların en tazesini sunmak için varız. Sizin sağlığınız bizim için herşeyden önemli.

SAĞLIK ÖNCELİĞİ UYGULAMALARIMIZ

Gülhan Lezzet Ailesi olarak 3 markamız ve 6 restoranımızla yeni Sağlık Önceliği Uygulamalarımız ile 25 yıldır olduğu gibi bugün de yanınızdayız.


1. Şeffaf Mutfak: Tüm işletmelerimizde geçerli olan Şeffaf Mutfak İlkesi gereği mutfaklarımız misafirlerimizin gözetimine açıktır.

2. Gıda Hijyeni Teknikleri: Menülerimizde yer alan tüm sıcak ürünler 200 derece ve üzerinde ısılarda pişirilerek, soğuk ürünler ise Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde klorlu yıkama yöntemi ile mikroorganizmaların gelişimine karşı korunur.

3. Korunaklı Servis: Mutfaklarımızda titizlikle hazırlanan güvenli hijyenik gıdalar mutfaklarımızdan masanıza kadar kapalı tepsilerle korunaklı şekilde taşınır ve servis edilir.

4. Periyodik Dezenfeksiyon: Tüm işletmelerimizde düzenli olarak genel dezenfeksiyon yapılır. Ayrıca masa ve sandalyeler her bir misafirimizin kullanımından sonra dezenfekte edilir ve servisi yenilenir.

5. Koruyucu Ekipmana Sahip Yetkin Personel: Mevzuata uygun olarak hijyen eğitimi belgesine sahip personelimiz maske, siperlik, bone, kolluk ve eldiven gibi koruyucu ekipmanlar kullanarak görevlerini izole bir şekilde yapmaktadır.

6. Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Koruyucu Ürünler: Dileyen müşterilerimiz işletmelerimizde maske, eldiven ve el dezenfektanına ücretsiz olarak ulaşabilirler.

7. Mesafeli Hizmet: Misafirlerimizi ağırladığımız masaların birbirleri ile olan mesafeleri ve hizmet eden salon personelimizin misafirlerimize olan servis mesafesi sosyal mesafeye uygun şekilde düzenlenmiştir.

8. Artırılmış El Hijyeni: Mutfaklarımızda yer alan sesli uyarı sistemi sayesinde tüm mutfak personelimiz her yarım saatte bir ellerini yıkamaktadırlar. Salon personelimiz ise her bir misafirimize hizmet ettikten sonra eldiven değiştirmektedirler.

9. Minimum Temas: Ortak yüzeylere teması en aza indirgemek için tüm işletmelerimizde temassız ödeme sistemleri kullanılmaktadır.

10. Güvenli Paket Teslimatı: Mutfaklarımızda titizlikle hazırlanan korunaklı hijyenik ürünler üzerinde güvenlik etiketi olan kilitli gıda ambalajlarına el değmeden paketlenir. Her gün dezenfeksiyon işlemi yapılan motorsiklet taşıma kutularımızda sizlere temassız ulaştırılır.

BİZDEN KARELER

Ve Döner'in eşsiz lezzetlerini tatmak için sizleri bekliyoruz.